Finisaż wystawy "Początek. W 110-lecie muzeum w Kaliszu" i promocja wydawnictwa

Naszą jubileuszową wystawę czasową - "Początek. W 110-lecie muzeum w Kaliszu", można oglądać jeszcze do 29.09.

Serdecznie zapraszamy na finisaż wystawy 27.09. (piątek) o godz.: 18.00, połączony z promocją wydawnictwa pt.: "Początek. Pasja, ludzie, muzeum. W 110.lecie muzeum w Kaliszu". Ta wyjątkowa pozycja, to efekt kilkumiesięcznej pracy zbiorowej naszych pracowników jak również zaprzyjaźnionych badaczy, specjalistów w swoich dziedzinach. Zawiera ona nie tylko historię naszego Muzeum, jednej z najstarszych instytucji tego typu w Polsce, ale również opisy oraz zdjęcia najciekawszych wg kustoszy poszczególnych działów zabytków, wybranych spośród tysięcy jakie posiadamy w zbiorach. Prezentujemy w niej zatem eksponaty: archeologiczne, etnograficzne oraz zbiory z działu sztuki, historii, starodruki, a także prace Tadeusza Kulisiewicza.

Serdecznie polecamy zakup tego wydawnictwa!

Do nabycia od dnia promocji!